ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2005/2006

NIEDŹWIADA  23.06.2006.

W piątek 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2005/2006.O godzinie 9.00 rozpoczęliśmy apel od przekazania pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor Grażyna Szafrańska, następnie wójt Gminy Niedźwiada Marek Jankowski. Po przemówieniach pani dyrektor i wójt wręczyli stypendia za bardzo dobre wyniki nauczania i osiągnięcia sportowe. Kolejnym punktem apelu było złożenie przyrzeczenia przez uczniów klas trzecich.

Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem pani Małgorzaty Chlebiej zaprezentowali część artystyczną na zakończenie edukacji w gimnazjum. Był tez występ chóru szkolnego pod batutą pani Sylwii Osik.

Wychowawcy poszczególnych klas wręczyli uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki nauczania, pani Jolanta Woźniak podziękowała uczennicom za prowadzenie gazetki szkolnej, Katarzyna Wielgus, finalistka wojewódzkiego konkursu matematycznego otrzymała z rąk pani Marzanny Włoch nagrodę książkową, pani Sylwia Osik opiekunka samorządu szkolnego podziękowała uczennicom za prowadzenie kroniki samorządu i działalność w samorządzie, pani dyrektor wręczyła nagrody za zbiórkę baterii a następnie podziękowała przewodniczącej Rady Rodziców za pracę na rzecz młodzieży.

Uczniowie klas trzecich podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzone trzy lata w gimnazjum.

Po raz ostatni uczestniczył w naszym spotkaniu ksiądz kanonik Marian Serwatka, który od 1 sierpnia zmienia parafie. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy wielu łask Bożych w dalszym kapłaństwie.

Na spotkaniach w klasach uczniowie otrzymali świadectwa a następnie po raz ostatni w tym roku odjechali gimbusem szkolnym do domów.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM SŁONECZNYCH WAKACJI

red. Arkadiusz Greguła.

foto: Arkadiusz Greguła i Zdzisław Trochimiuk..