UCZNIOWIE

ROCZNIK 2002

Kl.  A  p.  Marzanna Włoch

Sebastian Aftyka, Paulina Budzyńska, Wiktoria Dejnek, Bartłomiej Grzegorczyk, Michał Haraszczuk, Sandra Jesionek, Bartosz Jeż, Bartosz Kosik, Natalia Malesa, Jakub Matyjaszczyk, Michał Mucha, Łukasz Och, Aleksandra Pyła, Kornelia Sienkiewicz, Wiktoria Sobijanek, Jakub Socha, Justyna Szczęsna, Alicja Tkaczyk, Jagoda Wach.

 

Kl.  B  p.  Teresa Szkodzińska

Cezary Bocian, Natalia Budzyńska, Adrian Budzyński, Mikołaj Budzyński, Michał Chodkiewicz, Jakub Kobyłka, Krzysztof Kobyłka, Aleksandra Krupa, Damian Tarnas, Martyna Telepska, Martyna Tomasiak, Milena Wiśniewska, Dariusz Wójcik, Kamil Wójcik, Kamila Wróbel, Kaja Wysokińska, Krystian Olszta.

Kl.  C  p.  Agata Baran

Dominik Baran, Klaudia Błonka, Daniel Deczkowski, Julian Demucha, Maksymilian Demucha, Mateusz Denka, Krystian Dobosz, Martyna Gziut, Izabela Kobielarz, Paweł Kolanowski, Łukasz Kubera, Dominik Mazur, Paulina Serwejuk, Karolina Sidor, Aleksandra Sieńczak. 

Kl.  D  p.  Edyta Kowalczyk

Karolin Bronisz, Dawid Budzyński, Filip Budzyński, Katarzyna Greguła, Jakub Gryczan, Maria Gryczan, Petryk Grzelak, Dariusz Kalbarczyk, Paweł Krupa, Rafał Laskowski, Krzysztof Michna, Piotr Piskała Wiktoria Powroźnik, Dawid Skwarzec, Cezary Szczęch, Patrycja Szulik, Kamil Wodowski, Iwona Wójcik, Kacper Wyrwisz. 

ROCZNIK 2001

Kl.  A  p.  Katarzyna Machoń

Biskup Wiktoria, Cieniuch Dawid, Furtak Wiktoria, Grzelak Anna, Marzec Edyta, Marzęda Hubert, Niedziela Paweł, Praczyk Jakub, Sidor Patrycja, Sternik Krystian, Topyła Bartosz, Topyła Dawid, Waśkowiecz Jarek, Włoch Łukasz, Woliński Konrad, Wronowski Radosław, Wygadańczuk Karolina.

Kl.  B  p.  Sylwia Osik - Mazurek 

Baryła Konrad, Bogusz Sylwia, Cybulska Julia, Dec Marta, Dejnek Edyta, Denka Patryk, Falkowicz Kornelia, Gałązka Alicja, Kubicki Kacper, Moryc Mateusz, Ozon Dominik Paśnik Wiktoria, Podkościelny Karol, Powroźnik Patrycja, Szczęch Magda, Szostak Aleksandra, Świszcz Mariusz, Wasak Milena, Włodek Justyna, Wolińska Katarzyna, Zarębski Kamil. 

Kl.  C  p.  Małgorzata Chlebiej

Julia Antoniuk, Kinga Chłopaś, Kacper Chojak, Wiktoria Cieniuch, Milena Denko, Eliza Dobosz, Patrycja Gdela, Damian Kamiński, Maja Kubik, Patryca Kwaśniewska, Dominik Łukasiewicz, Mateusz Misztal, Magda Niewiadomska, Filip Nowakowski, Kacper Patyra, Adam Podleśny, Aleksandra Szczęch, Martyna Wątor, Wojciech Wiśniewski, Paulina Zmysłowska, Mateusz Żytkowski, Sebastian Gdela, Nikola Wasak.

ROCZNIK 2000

Kl.  A  p.  Przemysław Pawlas

Bartosz Bodzak,  Emilia Budzyńska, Magdalena Dutkiewicz, Patryk Andrzej Dymucha, Dawid Dziedzic, Klaudia Falkowicz, Bartosz Gałązka, Milena Gdula, Damian Iwanek, Daniel Kaczor, Ewa Beata Kobyłka, Dawid Kornacki, Alicja Maria Kwasek, Łukasz Maciej Lipski, Angelika Łukanowska, Karolina Malesa, Paulina Mazur, Jakub Robert Mitura, Sebastian Sobich, Wioleta Kinga Szczęsna, Natalia Tchórz, Angelika Walewska, Monika Wójcik, Joanna Barbara Żytkowska.

Kl.  B  p.  Jolanta Woźniak

Patryk  Stanisław Bogusz, Patryk Bordzoł, Jakub Jaksim, Klaudia Kocyła, Aleksandra Natalia Kotowicz, Cezary Dawid Krekora, Daniel Krupa, Milena Kuźmicz, Wioleta Kuźmicz, Dawid Markiewicz, Dawid Moryc, Robert Paweł Osior, Marta Piesta , Aleksandra Powroźnik, Artur Sidor, Emanuel Jakub Siedlec, Sandra Smolińska, Miłosz Jakub Szczęch, Michał Paweł Włodek, Paulina Włodek, Marlena Wronowska, Jakub Jan Wyrwisz, Sylwia Anita Wyrwisz, 

Kl.  C  p.  Agnieszka Wronisz

Jan Bącławek, Krystian Cymerman, Wiktoria Dawidek, Kamila Deczkowska, Ewelina Kinga Dobosz, Aleksandra Wiktoria Dzięcioł, Jakub Greguła, Bartosz Paweł Gryczan, Jakub Komar, Błażej Krupa, Marcin Matyjaszczyk, Patryk Moryc, Jakub Piesta, Magdalena Podleśna, Marcin Polak, Adrian Piotr Sidor, Dariusz Bartosz Sidor, Ewa Wideńska, Dominik Michał Włoch, Magdalena Wójcik, Weronika Zawiałowa, Natalia Patrycja Zielińska.

 ROCZNIK 1999

Kl.  A  p.  Edyta Kowalczyk

Adamczyk Patrycja, Bogusz Damian, Cieniuch Dominika, Dziedzic Marlena, Granat Andrzej, Haraszczuk Rafał, Kamińska Aleksandra, Karczewski Alan, Kliszcz Aleksandra, Kozieł Weronika, Malesa Paweł, Przystupa Mateusz, Sidor Jagoda, Szymula Sebastian, Wójcik Aneta,Wójcik Jakub, Wysokińska Kinga, Zdunek Dominika,

Kl.  B  p.  Agata Baran

Bielak Monika, Bielak Weronika, Budzyńska Dagmara, Budzyńska Kinga, Budzyńska Zofia, Chmielewska Magdalena, Cur Bartosz, Dec Katarzyna, Gdula Kamil, Iwanek Karol, Jabłoński Krzysztof, Krupa Izabela, Lis Weronika, Nurzyński Michał, Sobich Adrian, Tarnas Klaudia, Tobólska Natalia, Topyła Karolina, Włoch Jakub

Kl.  C  p.  Maria Marzęda

Denka Magda, Furtak Milena, Grzelak Maciej, Kocyła Aleksandra, Komarek Kinga, Kopryk Michał, Kozak Dawid, Krupa Krystian, Krupa Michał, Lajter Angelika, Lipiński Kamil, Nowakowski Kacper, Olek Jakub, Pikul Weronika, Sagan Adrian, Sagan Gabriel, Wróbel Natalia

 Kl.  D p.  Małgorzata Grzegorczyk

Bonat Dominika, Budzyński Kacper, Frąk Wiktoria, Golonka Monika, Jaksim Aleksandra, Kardasz Oliwia, Kolanowska Anna, Kopryk Michał, Kotowicz Bartosz, Marzęda Szymon, Matyjaszczyk Jakub, Matyjaszczyk Krzysztof, Najda Sylwia, Piesta Mateusz, Rybka Sebastian, Serwejuk Marcin, Szulik Natalia, Wójcik Paulina, Zieliński Patryk

 ROCZNIK 1998

Kl.  A  p. Małgorzata Chlebiej

Błaziński Dawid, Bordzoł Krystian, Chmielewska Agata, Gąsior Magdalena, Jarosińska Aleksandra, Kosik Gabriela, Malesa Kamila, Markiewicz Kamila, Matyjaszczyk Dominik, Powałka Patryk, Puchacz Magdalena, Samuła Maria, Tchórz Magadalena, Tomasiak Magdalena, Tomasiak Rafał, Wach Jarosław, Wiącek Bartosz, Wójcik Aleksandra, Wójcik Norbert,

Kl.  B  p. Katarzyna Machoń

Bogusz Żaneta, Bożym Dominika, Budzyńska Aleksandra, Budzyński Patryk, Charliński Radosław, Drosio Jakub, Iwanek Karolina, Kobyłka Agnieszka, Kuźmicz Rafał, Lisek Agnieszka, Muszyńska Paulina, Rutkowski Kacper, Sagan Magdalena, Sidor Marek, Sobieszek Żaneta, Topyła Eliza, Wójcik Sylwester, Wróbel Łukasz,

Kl.  C  p. Teresa Szkodzińska

Bartkowicz Joanna, Gryczan Jessica, Lato Krzysztof, Michna Rafał, Najda Agata, Nakonieczny Konrad, Niedbalski Dominik, Piesta Łucja, Powałka Artur, Sagan Cezary, Sychut Angelika, Wiśniewska Oliwia, Włoch Łukasz, Włodek Paulina, Wronowski Bartłomiej, Wysokińska Aleksandra, Zalewski Mateusz, Zieliński Mateusz, Żytkowska Karolina,

 Kl.  D p. Marzanna Włoch

Antoniuk Mateusz, Baran Bartłomiej, Bronisz Mateusz, Budzyńska Patrycja, Budzyński Piotr, Ciesielski Radosław, Daszczyk Damian, Denko Marlena, Fiutka Piotr, Greguła Karol, Gryczan Joanna, Kabaciński Marcin, Król Patryk, Krupa Anna, Kubik Piotr, Lipińska Klaudia, Osior Sylwia, Skwarzec Remigiusz, Sugier Dawid, Żmuda Anna,

 ROCZNIK 1997

Kl.  A  p. Agnieszka Wronisz

Barszcz Emilia, Bodzak Przemysław, Budzyńska Weronika, Cieniuch Radosław, Domański Michał, Drosio Magdalena, Dziewulska Brygida, Grzegorczyk Patryk, Kosik Adam , Kubera Klaudia , Mirosław Jakub, Namiota Roksana, Pękalska Żaneta, Pikul Adrian, Pyła Karolina, Sobieszek Karolina, Sobijanek Katarzyna, Szymankiewicz Kinga, Tomasiak Mateusz, Więsek Patryk, Włoch Anna, Wójcik Milena, Wójcik Paweł, Wróbel Łukasz

Kl.  B  p. Jolanta Woźniak

Bartkowicz Damian, Biskup Bartosz, Budzyński Grzegorz, Cur Izabela, Cur Jakub, Dobrzański Kacper, Fiutka Artur, Gdula Radosław, Góźdź Patrycja, Granat Michał, Kaczor Karol, Kamińska Milena, Kępa Agnieszka, Kobyłka Justyna, Łukanowski Damian, Malesa Ilona, Malesa Kamil, Matyjaszczyk Iga, Mazur Monika, Olszewska Izabela. Szczepaniak Dawid, Wach Paulina, Wójtowicz Patryk, Wróbel Mateusz

Kl.  C  p. Zdzisław Trochimiuk

Bajdak Adrian, Chojak Karol, Furtak Kamil, Greguła Monika, Greguła Patryk, Gryczan Radosław, Lipińska Weronika, Mazurek Milena, Moryc Olga, Najda Mateusz, Nankiewicz Jakub, Pacek Marcin, Powroźnik Angelika, Rożko Adrian, Sidor Kinga, Sidor Krzysztof, Smolińska Kinga, Szczepaniak Karolina, Tkaczyk Aleksandra, Włoch Diana, Woliński Mateusz, Zawiałowa Katarzyna

 Kl.  D p. Agnieszka Świderek

Budzyńska Dominika, Denka Marcin, Fryszko Natalia, Golonka Jakub, Goździkowski Paweł, Greguła Wiktoria, Kubik Kinga, Kutela Piotr, Łukasiewicz Paulina, Muzyka Marlena, Olszta Damian, Pikul Radosław, Praczyk Karolina, Serwejuk Mateusz, Sidor Paweł, Sikora Dominik, Sochal Aleksandra, Szymański Michał, Ściuba Amanta, Włodek Kamil, Wróbel Dominika, Wyrwisz Angelika

 ROCZNIK 1996

Kl.  A  p. Małgorzata Grzegorczyk

Bojan Michalina, Chlebiej Rafał, Cybul Monika, Czechowska Natalia, Granat Krzysztof. Granat Sylwia, Iwanek Agnieszka, Iwanek Katarzyna, Jeż Maciej, Lis Bartosz, Matyjaszczyk Piotr, Moryc Patrycja, Nowacka Angelika, Pikul Dawid, Szczepaniak Dominik, Szczęsny Mariusz, Topyła Anita, Włoch Magdalena, Wolińska Marlena, Żytkowski Mateusz,

Kl.  B  p. Edyta Kowalczyk

Budzyńska Edyta, Budzyńska Klaudia, Chlebiej Katarzyna, Kisiel Michał, Kobyłka Anna, Kobyłka Małgorzata, Kuźmicz Arkadiusz, Majak Iga, Majchrzak Patryk, Mitura Olga, Sagan Edyta, Sieńczak Patryk, Tchórz Milena, Tomasiak Emilia, Topyła Mateusz, Włoch Katarzyna, Włoch Wioleta, Wójcik Edyta, Zarębski Damian,

Kl.  C  p. Sylwia Osik-Mazurek

Bartkowicz Mateusz, Denko Krystian, Golonka Izabela, Gziut Arkadiusz, Iwanek Adrian, Kocyła Łukasz, Kopryk Marta, Krupa Joanna, Kubik Sylwia, Matejczuk Angelika, Michna Mariola, Najda Paulina, Sagan Kinga, Siepsiak Patryk, Stefaniak Mateusz, Szwaj Kinga, Szwaj Rafał, Tkaczyk Miłosz, Topyła Paulina,

 Kl.  D p. Agata Baran

Bartkowicz Karolina, Bronisz Bartłomiej, Budzyńska Emilia, Gryczan Robert, Jemielniak Łukasz, Kolanowski Sławomir, Kostrzewa Sylwia, Krupa Kinga, Krupa Paulina, Kubera Jakub, Matyjaszczyk Kamil, Mitura Kamila, Najda Monika, Osior Damian, Paśnik Katarzyna, Sidor Krzysztof, Szysiak Marcin, Wiśniewska Katarzyna,

 ROCZNIK 1995

Kl.  A  p. Teresa Szkodzińska

Budzyńska Paulina .Dymucha Magdalena Dzięcioł Małgorzata

Ferenc Damian Granat Krzysztof Kirylak Kinga Lipska Dominika  Matyjaszczyk Urszula  Mitaszka Emil  Mitura Katarzyna Och Michał  Piecak Kamil  Piesta Dominik  Powroźnik Przemysław

Praczyk Paweł  Rybak Bartłomiej  Samuła Justyna  Tarkowski Karol  Tkaczyk Patrycja  Włodek Patryk Woźniak Michał

Wróbel Karolina 

Kl.  B  p. Marzanna Włoch

Budzyńska Klaudia  Cieniuch Marcin  Drosio Paweł  Gałązka Angelika  Golonka Karolina  Lato Łukasz  Malesa Emilia  Marzęta Ewa  Marzęta Katarzyna  Mitura Angelika  Mitura Łukasz  Namiota Emil   Nurzyńska Anna  Operacz Albert  Ozon Emilia  Piesta Paulina  Pyła Paulina   Szlendak Edyta  Tchórz Łukasz  Telepski Bartłomiej  Tomasiak Urszula  Zieliński Marcin

Kl.  C  p. Katarzyna Pasek

Adamczyk Konrad  Filipiuk Jagoda  Górska Agata   Kotowicz Sylwia  Krupa Krzysztof  Krupa Patryk  Lipińska Karolina  Marzec Damian  Matyjaszczyk Emilian  Mazur Katarzyna  Moryc Karol  Muzyka Sylwia  Nankiewicz Karolina  Ozimek Damian  Powałka Cezary  Sidor Monika Synoracka Michalina  Szczepaniak Jakub  Szymański Rafał  Ściuba Katarzyna  Woźniak Karolina  Żmuda Katarzyna

 Kl.  D p. Małgorzata Chlebiej

Baran Cezary  Barszczyk Paulina  Bącławek Patryk  Bordzoł Łukasz  Budzyńska Sylwia  Fiutka Paweł  Galeta Adrian  Grzebalski Daniel  Kalbarczyk Magdalena  Kopryk Paweł  Kostrzewa Mariusz  Kubera Mateusz  Kubik Joanna  Najda Agata  Osior Dawid  Pomian Ewa  Szysiak Tomasz  Ściuba Krzysztof   Tomasiak Natalia  Wnuk Anna  Wróbel Klaudia  Zielińska Aleksandra  Żmuda Damian 

 ROCZNIK 1994

 

KLASA  A – Agnieszka Świderek - wych.

 

Bielak Adam, Bogusz Mateusz, Bonat Przemysław, Borychowski Emil, Budzyńska Magdalena, Budzyński Przemysław, Chmielewski Krzysztof, Cieniuch Bartłomiej, Fiutka Patrycja, Iwanek Magdalena, Marzec Dawid, Mitaszka Alicja, Musiński Krystian, Myka Aneta, Ozon Damian, Sieńczak Edyta, Smyk Klaudia, Tomasiak Patrycja, Trąbka Marta, Włoch Marcin, Włodek Kamil, Woźniak Ilona, Wójciuk Adrianna, Waśkowicz Wioleta

 KLASA  B – Zdzisław Trochimiuk - wych.  

 

Barszczyk Marlena, Bartkowicz Patrycja, Budzyński Adrian, Budzyński Kamil, Dobrzański Maciej, Dudek Magdalena, Grzegorczyk Krystian, Iwanek Monika, Kowalczyk Krystian, Łukasik Karolina, Maleszyk Paweł, Mysiak Milena, Olszewski Damian, Sidor Milana, Sidor Szczepan, Sieńczak Kamil, Szczęsny Rafał, Topyła Justyna, Trąbka Mateusz, Więsek Michał, Włoch Kinga, Woźniak Ernest, Żytkowska Małgorzata, Topyła Krystian,

 KLASA  C – Jolanta Woźniak - wych.

 

 Bordzoł Dawid, Denko Kamil, Golonka Piotr, ,Kowalczyk Szymon, Krupa Weronika , Mydlarz Dominika, Piesta Ewa , Piesta Karolina, Puchacz Patryk, Sapieja Patryk, Sidor Eryk, Smoliński Adrian, Szajda Anna, Szajda Sylwia, Szczęch Diana, Szulik Katarzyna, Tomasiewicz Damian, Tomasiewicz Jagoda, Wielgus Krystyna, Wiśniewski Karol, Woźniak Tomasz, Zalewska Ilona, Zielińska Natalia, Żytkowski Karol

 

KLASA  D – Maria Marzęda - wych.  

 

Błazińska Anna, Błonka Patryk, Bodzak Sylwia , Kubik Przemysław, Mańko Joanna, Marzęta Sylwia, Matyjaszczyk Mateusz, Och Bartłomiej, Paśnik Jakub, Pawłowska Iwona, Pietrzela Monika, Rybak Kinga , Sagan Sylwester, Siepsiak Anita, Sikora Alicja, Sobich Krzysztof, Stanisławski Cezary, Szwaj Klaudia, Ściuba Paweł, Woźniak Paweł, Wójcik Grzegorz, Wójcik Mateusz, Wronowska Adrianna, Zarębska Jolanta

 ROCZNIK 1993

 

KLASA  A – Agata Baran - wych.

 

Bieniek Rafał, Bojan Bartłomiej, Cieniuch Milena Katarzyna, Cur Patryk, Cybul Michał, Czarnata Emilia, Gdula Dariusz, Granat Jowita Katarzyna, Grzelak Emil Paweł, Jabłoński Piotr Krzysztof, Jemielniak Robert, Kępa Weronika Jolanta, Kubera Grzegorz Łukasz, Mitura Aleksandra Teresa, Mitura Rafał Paweł, Nurzyńska Paulina, Ostasz Kamil, Sagan Magdalena Maria, Szczęsna Agnieszka Magdalena, Talarowska Kamila Milena, Tkaczyk Wioleta, Tomasiak Kamila Sylwia, Włoch Kamil, Włoch Monika, Woliński Łukasz.

 KLASA  B – Małgorzata Gasiuk - wych.  

 

. Bodzak Karol Tomasz, Bogusz Ewelina, Bożym Magda, Góźdź Paweł, Jurek Michał Kamil, Kosik Artur, Kossak Bartłomiej, Kwasek Magdalena, Malesa Karolina, Mazuś Monika, Muzyka Piotr, Mysiak Aleksandra, Nowacki Arkadiusz, Oniszko Kamil Piotr, Polak Bartłomiej, Przychodnia Monika Ilona, Sieńczak Marcin, Siwek Ernest Dominik, Szymankiewicz Karolina, Topyła Magdalena, Trąbka Sylwester, Włoch Eliza, Włoch Radosław, Zbiciak Paweł.

 KLASA  C – Agnieszka Wronisz - wych.

 

 Babiuch Adam Bartosz, Bajdak Angelika Roksana, Bronisz Daniel, Chojak Dawid, Denko Rafał Marcin, Dzięcioł Grzegorz, Grzegorczyk Izabela, Jakubas Iwona, Krekora Gabriel Marcin, Mazurek Kamil, Michna Eliza, Nankiewicz Piotr, Rybak Karolina, Sidor Krystyna, Sysiak Olga, Szczęch Adam, Wnuk Cezary, Woliński Sylwester Przemysław, Zalewska Katarzyna, Żmuda Kamil Piotr.

 

KLASA  D – Sylwia Osik - wych.  

 

Cholewa Cezary, Demucha Sylwia Monika, Figura Kinga, Golonka Damian Artur, Goździkowski Grzegorz, Górska Dominika, Jędrzejewski Radosław Marek, Kopryk Piotr, Krupa Błażej Grzegorz, Kubik Patryk, Matyjaszczyk Mateusz, Och Magdalena, Piesta Karolina Urszula, Pyła Adam, Suchodolski Tomasz, Wiśniewska Katarzyna Karolina, Wójcik Damian Marek, Wróbel Kinga, Żytkowski Patryk Mateusz

 ROCZNIK 1992

 

KLASA  A – Monika Smyl - wych.

 

Bojan Mateusz, Bonat Jędrzej Jan, Branica Magdalena, Fiutka Sylwia, Gdula Milena, Godlewski Jarosław Tomasz, Granat Klaudia Katarzyna, Granat Tomasz, Guz Agnieszka, Iwanek, Sylwia Magdalena, Kaczor Bartłomiej, Kosiński Daniel, Krupa Aleksandra, Malesa Anna, Malesa Paulina, Marzec Patrycja, Miduch Wioleta Anna, Musińska Paulina, Myka Dariusz, Ozon Katarzyn, Pożarowszczyk Rafał, Rodak Paulina Łucja, Sagan Robert, Woźniak Szymon,

 KLASA  B – Katarzyna Pasek - wych.  

 

Bodzak Wioleta Katarzyna, Bogusz Rafał Paweł, Budzyńska Katarzyna, Cieniuch Paulina, Cur Michał, Falkowicz Łukasz, Garbala Konrad, Gdula Żaneta Anna, Grzegorczyk Karolina, Kazubek Olga, Listosz Damian Adam, Marzec Jarosław, Matyjaszczyk Katarzyna, Matyjaszczyk Robert, Partyka Mateusz, Pożarowszczyk Emil, Tchórz Agnieszka, Tchórz Rafał, Telepski Robert Wojciech, Tomasiak Sebestian, Topyła Weronika Sandra, Włodek Małgorzata Wioletta, Zalewski Mateusz Jacek .

 KLASA  C – Barbara Lipska - wych.

 

 Adamczyk Emilian Jarosław, Bajda Paweł, Borys Łukasz, Ciesielski Jakub, Dzięcioł Beata Barbara, Golonka Justyna, Haraszczuk Paweł Michał, Jakubowska Agnieszka, Kossak Daria Kornelia, Kwiatkowska Dorota, Matejczuk Justyna, Matejczuk Patrycja, Matyjaszczyk Agnieszka Patrycja, Mazur Damian, Najda Sebastian, Och Sylwia, Powałka Krystian, Słomka Łukasz, Smoliński Cezary, Szczęch Anna, Tomasiak Kamil Łukasz, Włoch Angelika, Żmuda Krystian, Żytkowski Maciej.

 

 

KLASA  D – Teresa Szkodzińska - wych.  

 

Aftyka Emilia, Baran Karol Michał, Chlebiej Joanna, Jemielniak Anita Anna, Kopryk Piotr, Kostrzewa Katarzyna, Lipiński Szymon, Marzęta Rafał, Mazur Maciej, Milaniuk Magdalena, Osior Agnieszka Paulina, Pomian Elżbieta, Powroźnik Gabriel, Pyła Agnieszka, Sapieja Angelika, Szczepaniak Krzysztof Michał, Wakulak Judyta, Wielgus Anna, Wronowski Przemysław, Zalewski Łukasz, Zabielski Adrian Piotr, Zastawny Michał, Żytkowska Karolina.

KLASA  E – Marzanna Włoch  

 

Banasiewicz Paulina, Bartkowicz Magdalena Maria, Bodzak Joanna Beata, Bonat Michał Stanisław, Dawidek Łukasz Daniel, Figura Sylwester Łukasz, Golonka Dawid, Kalbarczyk Mariola Anna, Kolanowska Ewa, Kowalczyk Magdalena, Lato Milena, Moryc Magdalena, Najda Magdalena Maria, Ozimek Lidia Barbara, Pawłowski Artur Adam, Piskała Paweł, Pyła Sebastian, Sagan Grzegorz, Sidor Rafał Marek, Walewski Kacper, Woźniak Patrycja Katarzyna, Woźniak Piotr, Wójcik Jakub.

 ROCZNIK 1991

 klasa A

1. Chmielewski Paweł  2. Frankiel Katarzyna

3. Gdula Marcin  4. Granat Paulina

5. Grzegorczyk Agnieszka  6. Kosik Ewelina

7. Niewiadomska Emilia  8. Majchrzak Sylwester

9. Marzęta Róża   10.Mitura Paweł

11.Mysiak Paweł   12.Olszta Sebastian

13.Ostasz Izabela

14.Pożarowszczyk Emil                          

15.Rybak Kamila    16.Serwin Patrycja

17.Serwin Paweł   18.Sobich Krystian

19.Świszcz Dorota   20.Sobich Mateusz

21.Tkaczyk Ewelina   22.Włoch Piotr

23.Wolińska Karolina   24.Wójtowicz Mateusz

wychowawca klasy: Agnieszka Świderek

 klasa B  

1. Bronisz Patrycja 2. Budzyński Mateusz

3. Gdula Karolina 4. Góźdź Katarzyna

5. Granat Sylwester 6. Kisiel Magdalena

7. Kliszcz Łukasz 8. Kwasek Milena

9. Musiński Patryk 10.Myka Agnieszka

11.Mysiak Jolanta 12.Piekoś Monika

13.Pikul Sylwia 14.RodakMateusz       

15.Skiba Kamil 16.Sobieszek Krystian

17.Szczęch Robert 18.Topyła Arkadiusz

19.Topyła Diana 20.Topyła Jakub

21.Trąbka Mateusz 22.Walewska Agnieszka

23.Woźniak Przemysław 24.Zalewska Magdalena

wychowawca klasy: Zdzisław Trochimiuk

 klasa C

1. Aftyka Damian 2. Daszczyk Anna

3. Jakubas Przemysław 4. Jakubowska Paulina

5. Jesionek Aleksandra 6. Karczewski Piotr

7. Krupa Rafał 8. Kubik Gerard

9. Matyjaszczyk Adam 10.Moryc Anna

11.Pękala Dorota 12.Pękala Edyta

13.Rybak Paulina 14.Smoliński Radosław            

15.Sokołowski Witalij 16.Suchodolski Michał

17.Szablowska Katarzyna 18.Szczęch Sławomir

19.Tomasiewicz Katarzyna 20.Topyła Patryk

21.Wawerek Adrian 22.Wróbel Lidia

23.Wróbel Łukasz 24.Zalewski Tomasz

25.Zieliński Adrian 26.Żytkowski Tomasz

wychowawca klasy: Anna Barczak

 klasa D

1. Aftyka Łukasz  2. Baran Wioletta

3. Błazińska Kamila  4. Błaziński Tomasz

5. Filipek Piotr 6. Goździkowski Kamil

7. Goździkowski Karol 8. Górska Sylwia

9. Gryczan Angelika 10.Gryczan Krzysztof

11.Gryczan Mateusz 12.Grzebalski Przemysław

13.Jemielniak Marcin 14.Kalbarczyk Przemysław

15.Kopeć Kamil 16.Kotowicz Katarzyna

17.Krekora Kamil 18.Mazur Mateusz

19.Puchacz Paulina 20.Sapieja Agnieszka

21.Szczęch Dominika 22.Tkaczyk Rafał

23.Wójcik Agnieszka 24.Wróbel Paulina

25.Zalewska Paulina

wychowawca klasy: Maria Marzęda

ROCZNIK 1990

klasa A

1.Badach Emil 2. Bordzoł Sebastian

3.Budzyńska Lidia 4.Charlińska Milena

5.Dzięcioł Agnieszka 6.Gdula Ewa

7.Granat Kamil 8.Guz Patrycja

9.Iwanek Patryk  10. Kisiel Konrad

11.Klimczuk Bartłomiej 12.Lisek Agata

13.Majchrzak Cezary 14. Marzęda Katarzyna

15.Matyjaszczyk Anna 16.Matyjaszczyk Patrycja

17.Najda Sylwia 18.Nowicka Monika

19.Podkościelna Ewelina 20.Skwarzec Paulina

21.Sobieszek Łukasz  22. Suchodolski Michał

23.Tchórz Mirosław  24.  Wójcik Michał

wychowawca klasy Arkadiusz Greguła

klasa B

1. Błaszczak Łukasz 2.Bodzak Damian

3.Budzyński Bartosz 4.Chodkiewicz Piotr

5. Chudzik Robert 6.Dudek Monika

7.Gdula Gabriela 8. Jemielniak Małgorzata

9. Kopeć Paweł 10.Kubicka Katarzyna

11.Lech Monika 12.Lipski Wojciech

13. Matyjaszczyk Karol 14.Panek Karolina

15. Piecak Anna 16. Pożarowszczyk Karolina

17. Sieńczak Paulina 18. Szczęch Emil

19. Tomasiak Sylwia 20.Topyła Michał

21. Wasak Krystian 22. Wielgus Katarzyna

23. Włodek Dorota 24.Zbiciak Sylwia

wychowawca klasy Aneta Rusinek

klasa C

1. Bącławek Magdalena 2. Bronisz Emilia

3.Budzyński Dariusz 4. Butryn Katarzyna

5.Figura Przemysław 6.Grzebalska Anna

7. Jakubowski Sebastian 8.Jemielniak Ewelina

9.Jędrzejewski Piotr 10.Kobielarz Adam

11.Kopryk Magdalena 12. Krupa Katarzyna

13. Lato Marcin 14.Matejczuk Małgorzata

15.Piesta Marek 16.Pietrzela Radosław

17.Pomian Agata 18.Sidor Mateusz

19.Sikora Radosław 20.Stawski Jacek

21.Szczęch Estera 22.Szczęch Joanna

23.Woźniak Piotr 24.Zielińska Elżbieta

25.Żmuda Rafał

wychowawca klasy Stanisława Tkaczyk

klasa D

1.Baran Ewelina 2.Bodzak Kinga

3.Bojarski Adrian 4.Cymerman Damian

5. Dzięcioł Weronika 6. Fiutka Piotr

7.Kosek Marek 8.Krekora Ireneusz

9.Krupa Magdalena 10.Marciniak Grzegorz

11.Matyjaszczyk Grzegorz 

12. Matyjaszczyk Karolina

13. Matyjaszczyk Paulina 14. Mazur Marcin

15.  Miszczuk Małgorzata 16. Piesta Aneta

17.Sidor Marek 18. Smoliński Przemysław

19. Sokół Paweł 20. Szostak Justyna

21. Wnuk Wioletta  22. Wójcik Karol

23.  Wójcik Sylwia   24. Wróbel Edyta

wychowawca klasy Agata Baran

ROCZNIK 1989

klasa A

1,Budzyński Tomasz 2,Chmielewski Piotr

3,Chojak Katarzyna 4,Cieniuch Anna

5,Cieniuch Dawid  6,Cieniuch Paweł

7,Cur Ewelina 8,Domańska Paulina

9,Granat Natalia 10,Jabłoński Paweł

11.Jach Ilona  12, Jaksim Magdalena

13,Kwasek Ilona  14,Lisek Paweł

15,Musik Kamil  16,Piecak Wojciech

17,Powroźnik Milena  18,Przychodnia Katarzyna

19,Puła Paweł   20,Serwin Dorota

21,Szczęch Katarzyna  22,Walenciuk Kamil

23,Walewska Olga  24,Woźniak Mateusz

25,Zawadewicz Piotr

wychowawca klasy Małgorzata Chlebiej

klasa B

1,Brudzisz Piotr 2,Budzyńska Magdalena

3,Chodkiewicz Katarzyna  4,Czechowska Wioletta 5, Dobrzański Damian

6, Garbala Aleksandra  7,Greguła Katarzyna

8,Kossak Adrian  9,Kowalczyk Dorota

10,Krupa Damian  11,Machoś Karol

12,Majak Kamil  13,Ostasz Ewelina

14,Ostasz Patrycja  15,Rodak Kamil

16,Socha Katarzyna  17,Sola Anna

18,Szczepaniak Paula  19,Szczęch Kamil

20,Tomasiak Ewelina 21, Włoch Justyna

22, Włodek Krzysztof  23,Wyrobek Przemysław

wychowawca klasy Teresa Szkodzińska

klasa C

1,Babiuch Paweł  2.Banasiewicz Łukasz

3.Bodzak Magdalena  4.Borys Daniel

5.Budzyński Krzysztof  6.Cichy Kamil

7.Cieniuch Dorota  8.Dudek Paweł

9.Dudek Sylwia  10.Filipiuk Daniel

11.Goździkowski Damian  12.Kotowicz Piotr

13.Kozłowski Michał  14.Lipińska Mariola

15.Lipska Wioletta  16.Nakonieczna Celina

17.Olszta Robert  18.Pękala Rafał

19.Pożarowszczyk Diana  20.Serwejuk Łukasz

21.Topyła Kamila   22.Wilczyński Paweł

23.Woliński Marcin

wychowawca klasy Barbara Lipska

klasa D

1.Adamczyk Radosław  2.Aftyka Dawid

3.Baran Izabela  4.Bonat Natalia

5.Daszczyk Mariusz  6.Grudzińska Aleksandra

7.Kirylak Paulina  8.Marzęda Alicja

9.Mazur Iwona   10.Moryc Ewa

11.Piesta Karol  12.Powroźnik Katarzyna

13.Sagan Angelika   14.Sidor Ilona

15.Sidor Monika   16.Siegieda Michał

17.Suchodolska Ewa   19.Szostak Adrian

20.Tkaczyk Wioletta   21.Wakulak Marek

22.Włodek Karol   23.Żytkowska Marta

24.Żytkowski Rafał   25.Żuk Janusz

wychowawca klasy Marzanna Włoch

ROCZNIK 1988

KLASA  A    wychowawca klasy: Anna Barczak

 

Sobich Agnieszka, Bojarska Izabela, Gdula Natalia, Matyjaszczyk Lidia, Socha Kamila, Bocian Magda, Świszcz Krysia, Tomasiak Magda, Włodek Kasia, Listosz Ilona, Sagan Justyna, 

Bronisz Marek, Charliński Krzysztof, Falkowicz Maciej, Klimczuk Paweł, Lisek Stasio, Madejski Paweł, Musiński Damian, Suchodolski Karol, Szczepaniak Tomek, Tomasiak Damian, Tomaszewski Paweł, Wójcik Kamil, Zalewski Kamil,

 

 

 

 

 KLASA  B   wychowawca klasy:  Maria Marzęda,

 

Szczęch Agnieszka, Praczyk Dominika, Cur Sylwia, Szczęch Sylwia, Tomasiak Ewelina, Sagan Ewa, Matyjaszczyk Emilia, Kubera Urszula, Badach Ewelina, Lipska Marlena, Lipska Sylwia, 

 Chlebiej Michał, Golonka Krzysztof, Grzelak Mateusz, Kubicki Łukasz, Matyjaszczyka Kamil, Mazur Kamil, Muszyński Mariusz, Mysiak Karol, Piekoś Mariusz, Sobich Łukasz, Sobich Paweł, Topyła Jakub, Topyła Tomek,

 

 

 

 

 KLASA  C   wychowawca klasy:  Agnieszka Topyła

 

Sidor Katarzyna, Chojak Monika, Wróbel Wioleta, Jędrzejewska Małgorzata, Błazińska Agata, Greguła Anna, Błazińska Marzena, Pożarowszczyk Natalia, Sidor Magdalena, 

Baran Przemek, Bącławek Jarek, Budzyński Andrzej, Chojak Szymon, Daszczyk Kamil, Fryszko Arek, Jakubowski Paweł, Matyjaszczyk Bartek, Olszta Bogdan, Pomian Karol, Walewski Krzysztof, Woliński Sławek, Wronowski Jacek,

 

 

 

 

 

 KLASA  D  wychowawca klasy: Katarzyna Pasek

 

Wiśniewska Monika, Scheritz Emilia, Kobielarz Ewelina, Kopeć Iwona, Szymczak Karolina, Wróbel Magda, Sysiak Joanna, Butryn Malwina, Kalbarczyk Katarzyna, Sagan Beata, Matyjaszczyk Anna, 

Birzęcki Robert, Dziewulski Darek, Kubik Adrian, Morys Sławek, Pikul Damian, Suchodolski Piotr, Tkaczyk Artur, Wielgus Marcin, Wiśniewski Marcin, Woźniak Krzysztof, Wójcik Krzysztof, Wronowski Jakub, Zabielski Łukasz,  Zalewski Piotr,

 

ROCZNIK 1987

 

 KLASA  A    wychowawca klasy:  Stanisława Tkaczyk

 

Sidor Wiola, Listosz Paulina, Socha Paulina, Gdula Sylwia, Maik Małgorzata, Brudkowska Ela, Kuźma Beata,  Baran Kinga, Topyła Ilona, Sobich Marta, Gdula Ewelina, Gziut Anna, 

Budzyński Kamil, Chojak Daniel, Dobosz Artur, Granat Łukasz, Łukasik Rafał, Partyka Mariusz, Puła Krystian, Serwin Andrzej, Sieńczak Marcin, Wasak Łukasz,

 

 

 

 

 

 KLASA  B   wychowawca klasy: Elżbieta Jegor-Milart

 

Falkowicz Kasia, Czarnecka Monika, Cieniuch Patrycja, Sobich Monika, Cieniuch Beata, Cieniuch Martyna,  Swiszcz Kasia, Sobich Ilona, Włosek Marysia, Bilińska Natalia, Garbala Kornelia, Sulik Sylwia, 

Budzyński Damian, Budzyński Maciej, Charliński Grzegorz, Dudek Waldek, Dziurawiec Krzysztof, Najda Rafał, Sidor Karol, Sikora Kamil, Sola Damian, Suchodolski Szymon, Szczęch Łukasz, Woźniak Robert,

 

 

 

   KLASA  C    wychowawca klasy: Agata Baran

 

Patyra Kinga, Zarębska Justyna, Budzyńska Wiola, Matyjaszczyka Marta, Mazur Agnieszka, Matyjaszczyk Aneta, Karczewska Ewelina, Kubicka Ewelina, Banasiewicz Kasia, Szczęch Ania, Topyła Dominika, Kalbarczyk Aneta, 

Baran Kamil, Chojak Bartek, Demucha Tomek, Kozłowski Erwin, Marciniak Darek, Ozon Paweł, Wasil Kamil, Woźniak Marek,

 

 KLASA  D    wychowawca klasy: Arkadiusz Greguła

 

Dzięcioł Karolina, Maj Katarzyna, Greguła Jola, Gryczan Paulina, Sokołowska Marta, Nakonieczna Wioleta, Matyjaszczyk PAULINA, Pożarowszczyk Wiola, Włoch Alicja,

Baran Kamil, Bartkowicz Łukasz, Błaziński Łukasz, Fiutka Tomek, Gdula Rafał, Gołębiowski Piotr, Kotowicz Adam, Mazur Piotr, Powałka Arek, Sokołowski Dawid, Szczęch Tomek, Wawerek Krystian, Woźniak Wojciech,

ROCZNIK 1986

 

 KLASA  A   wychowawca klasy:  Małgorzata Chlebiej

 

Kwasek Aneta, Kosik Kasia, Pożarowszczyk Anna, Kubera Agnieszka, Włoch Dorota, Topyła Kasia, Sowa Paulina, Sidor Ewelina, Dzięcioł Agnieszka, Wolińska Magda, Bańkowska Anna, Samuła Dorota, Kozieł Eliza, 

Gdula Łukasz, Iwanek Przemek, Kiełbowicz Emil, Kwasek Grzegorz, Lato Paweł, Ozon Michał, Tomasiak Darek, Włoch Mariusz, 

 

 

 

 

 

 KLASA  B  Wychowawca klasy: Jolanta Woźniak,

 

Kwiatek Małgorzata,  Podleśna Małgorzata, Kaczor Marzena, Cieniuch Kamila, Włoch Emilia, Muzyka Renata, Lipska Monika, Włodek Ania, Szczepaniak Ewelina, 

Baran Marek, Bogusz Łukasz, Budzyński Emil, Cybul Tomek, Kanak Karol, Nakonieczny Łukasz, Wiśniewski Tomek, Włosek Michał, Wróbel Emil,

 

 

 

wychowawca klasy: na zdjęciu dyrektor gimnazjum Grażyna Szafrańska

   KLASA  C   wychowawca klasy: Barbara Lipska

 

Maleszyk Dorota, Jędrzejewska Emilia, Pawłowska Edyta, Pożarowszczyk Sylwia, Chlebiej Weronika, Filipek Małgorzata, Łukasiewicz Paulina, Kubik Magda, Putek Marzena, Budzyńska Sylwia, Smolarz Jola, Baran Natalia, 

Bajda Grzegorz, Baran Rafał, Fryszko Arek, Gdula Kamil, Pomian Łukasz, Rybka Rafał, Wronowski Grzegorz,

 

 KLASA  D    wychowawca Marzanna Włoch

 

Sysiak Marta, Moryc Sylwia, Matyjaszczyk Anna, Sidor Aneta, Włodek Kasia, Ozimek Małgosia, Pękala Małgosia, Chojak Agnieszka, Wójcik Joanna, Dawidek Anna, Nosal Monika, 

Borychowski Paweł, Kamiński Adam, Karczmarz Arek, Kowalczyk Jarek, Lipiński Paweł, Matyjaszczyk Karol, Piesta Tomek, Rybak Damian, Suchodolski Łukasz, Wesołowski Marek, Wróbel Kamil,

Zdjęcia Arkadiusz Greguła i Zdzisław Trochimiuk

Opracowała Agnieszka Wójtowicz